1 | Єжеменська Олена Миколаївна
Депутат від Криворізької міської організації Партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" | за |
2 | Іванов Андрій Станіславович
Депутат від Територіальної організації Політичної партії "Опозиційний блок" в м. Кривий Ріг Дніпропетровській області | за |
3 | Ісакова Ольга СергіївнаДепутат від Криворізької міської організації Політичної Партії "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" | за |
4 | Андрієнко Павло МиколайовичДепутат від Криворізької міської організації Партія ветеранів Афганістану | за |
5 | Балабан Олександр АнатолійовичДепутат від Криворізької міської організації Політичної партії "Сила людей" | за |
6 | Башук Любов ВікторівнаДепутат від Територіальної організації Політичної партії "Опозиційний блок" в м. Кривий Ріг Дніпропетровській області | за |
7 | Беззубченко Валерій ВікторовичДепутат від Територіальної організації Політичної партії "Опозиційний блок" в м. Кривий Ріг Дніпропетровській області | за |
8 | Богацький Сергій Іванович
Депутат від Територіальної організації Політичної партії "Опозиційний блок" в м. Кривий Ріг Дніпропетровській області | за |
9 | Бугрименко Микола Григорович
Депутат від Криворізької міської організації радикальної партії Олега Ляшка в Дніпропетровській області | відсутний |
10 | Гончар Ольга Миколаївна
Депутат від Криворізької міської організації Політичної партії "Сила людей" | за |
11 | Гузачова Олена Олегівна
Депутат від Криворізької міської організації Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" | за |
12 | Дільна Вікторія Сергіївна
Депутат від Криворізької міської організації Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" | за |
13 | Душкевич Дмитро Ігорович
Депутат від Криворізької міської організації Політичної партії "Сила людей" | за |
14 | Залізний Олександр Миколайович
Депутат від Криворізької міської організації Політичної Партії "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" | за |
15 | Каталенець Юрій Анатолійович
Депутат від Криворізької міської організації Партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" | за |
16 | Квартюк Тетяна Олександрівна
Депутат від Криворізької міської організації радикальної партії Олега Ляшка в Дніпропетровській області | відсутний |
17 | Коваленко Олександр Володимирович
Депутат від Криворізької міської організації Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" | за |
18 | Конєва Марина Іванівна
Депутат від Територіальної організації Політичної партії "Опозиційний блок" в м. Кривий Ріг Дніпропетровській області | за |
19 | Котелянець Олександр Дмитрович
Депутат від Криворізької міської організації Партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" | за |
20 | Кочегаров Олексій Сергійович
Депутат від Криворізької міської організації Партія ветеранів Афганістану | відсутний |
21 | Кравченко Антон Станіславович
Депутат від Криворізької міської організації Політичної Партії "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" | за |
22 | Красножон Владислав Юрійович
Депутат від Територіальної організації Політичної партії "Опозиційний блок" в м. Кривий Ріг Дніпропетровській області | відсутний |
23 | Криворотній Ігор Іванович
Депутат від Криворізької міської організації Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" | за |
24 | Кузіна Олена Володимирівна
Депутат від Криворізької міської організації Політичної Партії "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" | за |
25 | Курочка Едуард Станіславович
Депутат від Криворізької міської організації радикальної партії Олега Ляшка в Дніпропетровській області | за |
26 | Лаліменко Віталій Олександрович
Депутат від Криворізької міської організації радикальної партії Олега Ляшка в Дніпропетровській області | за |
27 | Лисенко Раїса Степанівна
Депутат від Територіальної організації Політичної партії "Опозиційний блок" в м. Кривий Ріг Дніпропетровській області | за |
28 | Логінова Анжеліка Анатоліївна
Депутат від Територіальної організації Політичної партії "Опозиційний блок" в м. Кривий Ріг Дніпропетровській області | за |
29 | Нагній Алла Володимирівна
Депутат від Територіальної організації Політичної партії "Опозиційний блок" в м. Кривий Ріг Дніпропетровській області | відсутний |
30 | Нежигай Руслан Дмитрович
Депутат від Криворізької міської організації Політичної Партії "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" | за |
31 | Омельниченко Ольга Олександрівна
Депутат від Територіальної організації Політичної партії "Опозиційний блок" в м. Кривий Ріг Дніпропетровській області | за |
32 | Плахтій Олена ЮріївнаДепутат від Криворізької міської організації Політичної Партії "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" | за |
33 | Резниченко Наталія Михайлівна
Депутат від Територіальної організації Політичної партії "Опозиційний блок" в м. Кривий Ріг Дніпропетровській області | за |
34 | Резниченко Олексій Сергійович
Депутат від Територіальної організації Політичної партії "Опозиційний блок" в м. Кривий Ріг Дніпропетровській області | за |
35 | Сімоник Тетяна ЮріївнаДепутат від Територіальної організації Політичної партії "Опозиційний блок" в м. Кривий Ріг Дніпропетровській області | за |
36 | Селюта Неоніла Василівна
Депутат від Територіальної організації Політичної партії "Опозиційний блок" в м. Кривий Ріг Дніпропетровській області | за |
37 | Смірнов Михайло Володимирович
Депутат від Криворізької міської організації Політичної партії "Сила людей" | за |
38 | Старовойт Василь Володимирович
Депутат від Територіальної організації Політичної партії "Опозиційний блок" в м. Кривий Ріг Дніпропетровській області | за |
39 | Хотькін Володимир Олександрович
Депутат від Криворізької міської організації Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" | за |
40 | Чирка Назар ЮрійовичДепутат від Територіальної організації Політичної партії "Опозиційний блок" в м. Кривий Ріг Дніпропетровській області | за |
41 | Чурбанов Олександр Володимирович
Депутат від Криворізької міської організації Партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" | відсутний |
42 | Шевель Леонід Віталійович
Депутат від Криворізької міської організації Партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" | за |